Co je MODlife?

MODlife je modulární úložný systém navržený speciálně pro dětské pokoje. Vyrábí se v celé řadě jednoduše sestavitelných sad, které vytváří nejnovější trendy v moderním nábytku a úložných řešeních. MODlife je současně zábavou a přináší do interiéru spoustu barevnosti. Má velkou nosnost a zaoblené rohy bezpečné pro děti. MODlife je navržen tak, aby mohl být kdykoli rozebrán a sestaven podle vašich měnících se požadavků nebo potřeb vašich rostoucích dětí. Díly MODlife mohou být kdykoliv demontovány a znovu smontovány v mnoha různých tvarech a podobách za použití stejných součástek a bez další investice. Více informací se dozvíte zde nebo na hlavní straně v "Co je MODlife?" a "Jaký je MODlife?".

Proč bych si měl/a vybrat výrobky značky MODlife?

MODlife je nejen zábavný a barevný, ale hlavně v sobě ukrývá mnoho funkcí. Dle momentálních potřeb si můžete z jednoho balení poskládat regál, dělicí stěnu nebo stolek. Až děti povyrostou nebo budete mít chuť v interiéru něco změnit, jednoduše složený kus nábytku rozeberete a složíte si jiný. A to vše bez použití jakéhokoli nářadí a nutnosti investovat do dalších dílů.

Co najdu v internetovém obchodě www.modlife.cz?

V internetovém obchodě www.modlife.cz naleznete všechny dostupné modulové varianty regálů MODlife a všechna dostupná barevná provedení. MODlife můžete také vhodně doplňovat úložnými krabicemi s víky z laminovaného kartonu, které jsou velmi vhodné pro ukládání hraček, fotek, časopisů apod. a barevně s regály MODlife zcela korespondují.

Jaké jsou termíny dodání objednaného zboží?

Objednávky jsou obvykle připraveny k expedici nebo osobnímu odběru do 1 - 2 pracovních dní od obdržení objednávky nebo přijetí platby, pokud se smluvní strany nedohodly jinak.

Jakým způsobem mi bude zboží doručeno?

Pokud si při vyplňování objednávkového formuláře zvolíte Doručení na adresu, pak vám zboží doručí některá z našich smluvních přepravních společností (GLS, Česká pošta apod.). Ve většině případů v den expedice obdržíte informační e-mail, který obsahuje sledovací číslo a informace o možnosti sledování zásilky.

Mohu si zboží osobně vyzvednout?

Pokud při vyplňování objednávkového formuláře zvolíte Osobní odběr, pak si zboží můžete osobně vyzvednout v jednom z našich dvou skladů. V takovém případě vždy nejprve vyčkejte, až obdržíte výzvu k odběru zboží. Bez předchozí výzvy k odběru není možné zboží vydat!

Kolik zaplatím za dopravu zboží?

Za dopravu zásilky v rámci ČR zaplatíte 130,- Kč v případě platby předem nebo hotově při převzetí. V případě platby dobírkou při převzetí zboží bude k této částce připočten příplatek 60,- Kč. Konečnou cenu včetně všech nákladů na dopravu uvidíte ještě před závěrečným potvrzením objednávky.

Dodáváte zboží také na Slovensko?

Zboží na Slovensko zasíláme jak poštou, tak přepravními společnostmi. Doprava zásilky na Slovensko stojí 11,- EUR, v takovém případě není možné platit dobírkou při převzetí zboží, ale jen bankovním převodem. Pokud při vyplnění objednávky uvedete adresu dodání na Slovensko, můžete si dále vyžádat předpis zálohové platby v EUR a bankovní převod můžete uskutečnit přímo na náš eurový účet. Jste-li plátcem DPH, nezapomeňte uvést své DIČ, abyste obdrželi předpis platby bez DPH.

Je možné objednat zboží i jinak než online?

Nejjednodušší a nejjistější cesta ke zdárnému a rychlému vyřízení objednávky je objednat si zboží v internetovém obchodě www.modlife.cz. Ve výjimečných případech je možné zaslat objednávku e-mailem na info@modlife.cz nebo objednávat telefonicky na čísle +420 222 765 200. V takových případech je ale možné určité prodlení se zpracováním objednávky, proto doporučujeme standardní cestu objednávání v internetovém obchodě.

Jakým způsobem je možné zboží zaplatit?

Objednávky zboží v hodnotě do 5.000,- Kč můžete hradit dobírkou, v takovém případě se k ceně za dopravu přičte částka 60,- Kč, nebo hotově při převzetí. Všechny objednávky přesahující 5.000,- Kč a volitelně také objednávky do 5.000,- Kč se platí předem úhradou na náš bankovní účet nebo hotově v sídle naší společnosti. V případě objednávek ze zahraničí je možné hradit zboží jen platbou předem na náš bankovní účet. Způsob platby si zvolíte při vyplňování objednávkového formuláře. Potvrzením a odesláním objednávky vyjadřujete souhlas se všemi uvedenými údaji, tedy i se způsobem platby. Následná změna způsobu platby není možná.

Mohu zaplatit kupní cenu v jiné měně než Kč?

Pokud při vyplňování objednávky uvedete adresu dodání na Slovensko, můžete si následně vyžádat předpis zálohové platby v EUR. Platbu pak provedete bankovním převodem na náš eurový účet.

Jak postupovat v případě obdržení poškozené zásilky?

V případě zjevného poškození vnějšího obalu zásilku nepřebírejte, s dopravcem nebo poštovním doručovatelem sepište zápis o škodě a neprodleně nás kontaktujte. Dále se o řešení problému nemusíte starat. V co nejbližším možném termínu po předchozí dohodě zajistíme novou dodávku objednaného zboží. V případě, že vnější obal nejeví známky poškození a škodu zjistíte až po rozbalení zásilky, nás prosím uvědomte telefonicky nebo e-mailem nejpozději do 3 dnů. Zašlete elektronicky fotografii poškozeného výrobku a slovně popište charakter poškození. V co nejbližším možném termínu po předchozí dohodě zajistíme novou dodávku objednaného zboží.

Nepřihlášený uživatel
(přihlásit / registrovat)

Prázdný košík