Co je MODlife?

MODlife úložný systém přináší do vašeho domova funkčnost, zábavu a barevnost! MODlife je navržen speciálně pro dětské pokoje. Vyrábí se v celé řadě jednoduše sestavitelných sad, které vytváří nejnovější trendy v moderním nábytku a úložných řešeních.

Hravý koncept MODlife nabízí nábytek, který je současně zábavou. Je vyroben z lehkých, neuvěřitelně silných a vysoce vyvinutých polymerů, které dodávají produktům MODlife robustnost a trvanlivost. Každá police má nosnost až 45 kg. Unikátně zaoblené rohy nabízí absolutní bezpečnost pro vaše děti.

police_180spojky_180stojny_180zaoblene-rohy_180

MODlife systém je dodáván v kompaktním kartónovém balení, které je pohodlné pro přepravu či přenos. Konstrukce, materiály i barvy mají FDA certifikát o zdravotní nezávadnosti a celý výrobek je opakovaně omyvatelný. Montáž je velmi rychlá. Jednotlivé díly jen uchytíte k sobě a vytvoříte atraktivní kus nábytku v několika minutách.

kartonove-baleni1_180kartonove-baleni2_182ulozna-krabice1_187ulozna-krabice2_195

MODlife je navržen tak, aby mohl být kdykoli rozebrán a sestaven podle vašich měnících se požadavků nebo potřeb vašich rostoucích dětí. Díly MODlife mohou být kdykoliv demontovány a znovu smontovány v mnoha různých tvarech a podobách za použití stejných součástek a bez další investice.

Jaký je MODlife?

JEDNODUCHÝ montáž je velmi snadná a není k ní potřeba žádné nářadí
BEZPEČNÝ rohy jsou zaoblené
PŘÁTELSKÝ K DĚTEM všechny díly jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů
SNADNO UDRŽOVATELNÝ všechny díly lze snadno a opakovaně omývat
VARIABILNÍ z jednoho balení můžete poskládat řadu různých tvarů, MODlife můžete kdykoli rozebrat a složit jinak
INOVATIVNÍ MODlife je patentovaný modulární systém

Nepřihlášený uživatel
(přihlásit / registrovat)

Prázdný košík